وب سایت خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل


 

وب سایت سپهر پرواز از سال 1395 با بکارگیری تیم فنی و متخصص در زمینه فروش آنلاین بلیط پروازهای داخلی و خارجی و همچنین رزواسیون هتل فعالیت خود را آغاز نموده و همراه در تلاش هستیم تا روند خرید آنلاین و خدمات گردشگری به تمامی دوستاران سفر را تسهیل نماییم.

 

چرا سایت سپهر پرواز راه اندازی شد؟

در روزگار فعلی ما دسترسی گسترده و راحت به اینترنت هر روز بیش از پیش قوت می گیرد، چنانکه ارائه خدمات آنلاین و فروش آنلاین محصولات یکی از مهمترین عرصه های تجارت در ایران را تشکیل داده است.در تمامی کشورهای پیشرفته و در حال پیشرفت دنیا ، سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و رزوواسیون آنلاین هتل مدت هاست که وجود دارد ، اکنون نیز زمان ورود ایران به این عرصه جهانی فرا رسیده است ، چرا که استفاده گسترده از اینترنت، افراد جامعه را به سوی استفاده از این سیستم و  خرید آنلاین و استفاده از خدمات آنلاین سوق داده است. بنابراین وب سایت سپهر پرواز را اندازی شد , تا جای خالی یک وب سایت قدرتمند آنلاین خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و رزرواسیون هتل را پر کند.

 

 

 

چرا سپهر پرواز؟

وب سایت سپهر پرواز امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین در داخل و خارج از ایران برای شما فراهم آورده است لازم به ذکر است بلیت پرواز های چارتری و سیستمی در این وب سایت قابل دسترس می باشد ، دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته قوی است که می توانند در هر زمانی، سوالات مشتریان و خریداران را پاسخگو باشند و آن ها را راهنمایی کنند. وب سایت سپهر پرواز مناسب ترین قیمت پروازها را تضمین می کند و این موضوع با یک بررسی و جستجوی چند ثانیه ای در سامانه ثابت می ­شود. همچنین در وب سایت سپهر پرواز امکان رزرواسیون و خرید آنلاین بیش از 150.000 هتل در سراسر دنیا و دریافت آنی واچر هتل برای شما وجود دارد  .در سایت سپهر پرواز می توان جاذبه های هیجان انگیز و جالب گردشگری کشورها و شهرهای مختلف دنیا را دید.